XS
SM
MD
LG
XL
  • Peppa Pig: Peppa's Jingle Bells

Peppa Pig: Peppa's Jingle Bells

  • Цена: 16.99 лв
    5.00 (3 ratings by Goodreads)
  • Година на издаване:2021
    Език: Английски
    Корица: Hardback
    Страници: 10

    Доставка

    може да е при вас
     до офис на еконт: 31.05.2024
     до краен адрес: 31.05.2024 - 02.06.2024

It's the most MAGICAL time of the year.

Join Peppa and her friends for a special Christmas concert at playgroup. This year, it's extra special because SANTA is calling in to sing a song.

And, he's left his jingle bells - just for you! Press the button on the book to hear the magical Christmas bells.

Readers of all ages will love this tactile and heartwarming story. Featuring Peppa and all of her friends, this jingly, joyful Christmas book is perfect for fans of Peppa Pig.

Допълнителна информация
Автор
  • Поредица
  • Година на издаване 2021
    Език Английски
    Корица Hardback
    Страници 10
    Размери 0.500kg (22cm x 21cm)
    Категория Книги на английски език /  Children's books /  Storybooks /  Peppa pig /  Книги на английски / 
    Код: 0240.16318
    ISBN/Barcode: 9780241524527
    Производител: PENGUIN BOOKS
    Напиши ревю
    Наскоро разглеждани
    Всички цени в електронния магазин booktrading.bg са с включен ДДС и са валидни само при online покупка